Dyktando na Święto Niepodległości

06
List

Szanowni Państwo,

Zaledwie kilka dni dzieli nas od rozpoczęcia Dyktanda na Święto Niepodległości, czyli wydarzenia o charakterze charytatywnym, mającego na celu zebranie środków dla potrzebujących. O tym, do kogo trafi zgromadzona kwota, zadecydują uczestnicy dyktanda poprzez głosowanie.

Cel społeczny lub charytatywny może zostać zgłoszony przez każdą osobę, która zapisze się na dyktando. Wystarczy kliknąć ZAPISZ SIĘ DO KONKURSU na tej stronie:

https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021

Aby zwiększyć szansę, że wybrany zostanie właśnie ten cel, który jest nam najbardziej bliski, warto zaprosić do udziału w dyktandzie jak najwięcej osób. Udział jest bezpłatny! Każda osoba, która 11.11.2021 r. rozwiąże na stronie Dyktanda.pl specjalnie na tę okazję przygotowane dyktando, przysłuży się zwiększeniu puli środków, jaką zostanie przekazana potrzebującym przez organizatora Dyktanda na Święto Niepodległości. Każdy uczestnik będzie też mógł zagłosować na wybrany cel. Ponadto organizator przygotował również nagrody dla uczestników!

Autorzy dyktanda, czyli członkowie Fundacji Języka Polskiego, przygotowali kilka wariantów tekstu, różniących się poziomem trudności, tak aby w akcję mogły włączyć się osoby w różnym wieku - od dzieci, aż po osoby dorosłe. Każdy uczestnik to dodatkowa złotówka dla potrzebujących! 

Zachęcamy do zapisania się na Dyktando na Święto Niepodległości oraz do zgłaszania celów: https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021

Z góry dziękujemy za udostępnienie powyższej informacji wraz z linkiem do wydarzenia na Państwa stronie internetowej oraz na profilach w mediach społecznościowych. Pozwoli nam to dotrzeć z tą wiadomością do każdego, kto pragnie nieść pomoc.

Ponadto powiadamiając o tej akcji swoich sympatyków i zachęcając ich do udziału, zwiększają Państwo szansę, że w głosowaniu wybrany zostanie cel, który jest Państwu bliski.

Z poważaniem,
Zespół Dyktanda.pl

Zdjęcia